LARS LERIN. Landskap, akvarell, signerad-94.

1975343. LARS LERIN. Landskap, akvarell, signerad-94.

Ramstorlek 76 x 95 cm
Bladstorlek 57 x 75 cm.

Lars Lerin (Född 1954)

Ramstorlek 76 x 95 cm
Bladstorlek 57 x 75 cm.

Lars Lerin (Född 1954)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 2 483