TAKLAMPA, funkis, 1900-talets första hälft.

1974516. TAKLAMPA, funkis, 1900-talets första hälft.

Metallarmatur med vit glaskupa, höjd ca 72 cm.

Slitage, bucklor.

Slitage, bucklor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 134