VITINSKÅP, ek med belysning, 1900/2000-tal.

1974428. VITINSKÅP, ek med belysning, 1900/2000-tal.

Längd 90, bredd 45, höjd 180 cm.

Färgfläckar på toppskivan samt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 220