STEGE, furu, 1900-talets mitt.

1974392. STEGE, furu, 1900-talets mitt.

Höjd på bild 228 cm.

Färgfläckar samt slitage.

Höjd på bild 228 cm.

Färgfläckar samt slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 238