SKULPTUR. Glas. Wildlife "Lekande Uttrar" Mats Jonasson. Målerås. Sverige.
197407. SKULPTUR. Glas. Wildlife "Lekande Uttrar" Mats Jonasson. Målerås. Sverige.
Serien Wildlife.
Höjd 18 cm.
Bredd ca 21 cm.
Klarglas med formgjuten och slipad dekor.
Etikettmärkt M Mats Jonasson Sweden Full Lead.
Signerad samt numrerad 5520.
Serien Wildlife.
Höjd 18 cm.
Bredd ca 21 cm.
Signerad samt numrerad 5520.