SAMLING LINNE, 1700-1900-tal.

1973741. SAMLING LINNE, 1700-1900-tal.

Olika dukar och servetter med varierande mått.

Slitage, lagningar, skador, fläckar. Ej fullständigt genomgånget.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Rum H
Antal besök: 224