Modell 34284, Anilpatent Nero.
Lackskor med rosett.
Klack: 3 cm.
Kartong medföljer.
Bruksslitage, repor.
Lackskor med rosett.
Klack: 3 cm.
Kartong medföljer.
Bruksslitage, repor.