SKOR, Yves Saint Laurent, storlek 38,5.

1972713. SKOR, Yves Saint Laurent, storlek 38,5.

Modell 34284, Anilpatent Nero.
Lackskor med rosett.
Klack: 3 cm.
Kartong medföljer.

Bruksslitage, repor.

Lackskor med rosett.
Klack: 3 cm.
Kartong medföljer.

Bruksslitage, repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Antal besök: 247