SKOR, Yves Saint Laurent, storlek 38,5.

1972713. SKOR, Yves Saint Laurent, storlek 38,5.

Modell 34284, Anilpatent Nero.
Lackskor med rosett.
Klack: 3 cm.
Kartong medföljer.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lackskor med rosett.
Klack: 3 cm.
Kartong medföljer.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 441