KAFFESERVISDELAR, 14 st. "Ruija", Ulla Procope, Arabia, 1970-tal.

1972346. KAFFESERVISDELAR, 14 st. "Ruija", Ulla Procope, Arabia, 1970-tal.

Bestående av:
8 koppar höjd ca 4,5 cm
6 kaffefat, diameter ca 12,5 cm.

Smärre slitage.

Bestående av:
8 koppar höjd ca 4,5 cm

Smärre slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 257