MALTE NYBERG TOLF. Komposition, olja på papp på pannå, signerad.

1972075. MALTE NYBERG TOLF. Komposition, olja på papp på pannå, signerad.

Bildmått ca. 39x55 cm.

Bildmått ca. 39x55 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Tavelgolv 5
Antal besök: 168