UNO WALLMAN. Fors, olja på duk, signerad.

1972019. UNO WALLMAN. Fors, olja på duk, signerad.

Ca 46x33 cm.

Mindre märken och fläckar.

Ca 46x33 cm.

Mindre märken och fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 5
Antal besök: 249