CALLE JONZON. litografi ,2 stycken, signerad, numrerad 71/11,56/100.

1971954. CALLE JONZON. litografi ,2 stycken, signerad, numrerad 71/11,56/100.

Bildytans mått ca 10x 15 cm
Ramens mått ca 32 x 42 cm
Bildytans mått ca 10x 15 cm
Ramens mått ca 42x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans mått ca 10x 15 cm
Ramens mått ca 32 x 42 cm
Bildytans mått ca 10x 15 cm
Ramens mått ca 42x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 343