ÖRHÄNGEN, ett par, odlade pärlor, diamanter. HÄNGE med snäckskalskamé,18k, tidigt 1900-tal. Vikt ca 6,5 gram.

1971635. ÖRHÄNGEN, ett par, odlade pärlor, diamanter. HÄNGE med snäckskalskamé,18k, tidigt 1900-tal. Vikt ca 6,5 gram.

Pärldiameter ca 6 mm, rosenslipade diamanter. Hänge/brosch, höjd ca 3 cm inklusive ögla.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
H
Antal besök: 225