PÄLS, mink, AB Tranåspäls Ringqvist & Co.

1971333. PÄLS, mink, AB Tranåspäls Ringqvist & Co.

Ryggmått ca 100 cm
Ärminnerlängd ca 37 cm
Uppskattad storlek 38.

Bruksskick, kantskador, smutsigt samt skadat foder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggmått ca 100 cm
Ärminnerlängd ca 37 cm
Uppskattad storlek 38.

Antal besök: 311