CLAUDIO SILVESTRIN, spegelbord, "Massi", Glas Italia, 1900-talets andra hälft.

1971300. CLAUDIO SILVESTRIN, spegelbord, "Massi", Glas Italia, 1900-talets andra hälft.

Spegelglas på hjul.
Längd 133,5, bredd 72, höjd 19,5 cm.

Bruksslitage.

Spegelglas på hjul.

Bruksslitage.

Antal besök: 604