SLAGLÅSPISTOL, dubbelpipig, 1800-tal.

1970021. SLAGLÅSPISTOL, dubbelpipig, 1800-tal.

längd 19 cm, kolven märkt med bokstäver.

ej genomgången, sedvanligt slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
2Vitrin
Antal besök: 307