IRIS NORDSTRANDH. Blomsteräng, olja på duk, signerad.

1968972. IRIS NORDSTRANDH. Blomsteräng, olja på duk, signerad.

Ca 59x94 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 59x94 cm.

Antal besök: 798