IRIS NORDSTRANDH. Blomsteräng, olja på duk, signerad.

1968972. IRIS NORDSTRANDH. Blomsteräng, olja på duk, signerad.

Ca 59x94 cm.

Ca 59x94 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 6
Antal besök: 490