MODELLBIL, Mercedes Benz, Japan, 1950-tal.

1968375. MODELLBIL, Mercedes Benz, Japan, 1950-tal.

Litograferad plåt, Längd ca 24 cm. Originalkartong . Fjärrkontroll.

Smärre bruksslitage, skador på kartongen. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Antal besök: 111