VASER, 3 st, porslin och flintgods, delvis Rosenthal, ca 1900.

1968256. VASER, 3 st, porslin och flintgods, delvis Rosenthal, ca 1900.

Parvaser Rosenthal, höjd ca 22,5 cm, signerade Hubb.
Vas, flintgods, okänt fabrikat, höjd ca 17,5 cm.

Nagg på parvasernas mynningar. krackeleringar på större vasen.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
2Vitrin
Antal besök: 93