GUSTAV ADON. "Svarthätta", olja på duk, signerad G. Adon.

1968158. GUSTAV ADON. "Svarthätta", olja på duk, signerad G. Adon.

41 x 50 cm.

Ramslitage.

Gustav Adon (1922–1998)

41 x 50 cm.

Ramslitage.

Gustav Adon (1922–1998)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T10 - Tavlor 10
Antal besök: 8

Andra intressanta föremål