VÄSKA, "Pullman", Louis Vuitton. Ca 70 - 80 tal. Saks Fifth Avenue. Saks Fifth Avenue.

1965683. VÄSKA, "Pullman", Louis Vuitton. Ca 70 - 80 tal. Saks Fifth Avenue. Saks Fifth Avenue.

Resväska i monogramcanvas med ljusbruna skinndetaljer. Beslag i mässing. Foder mörkt tyg. Invändigt två fickor med resår.
70 x 55 x 23 cm.

Märke, fläckar, repor, hård slitage, Gamla etiketter klistrade, hårdslitage på läder. En aning säckig.

Ångerrätt gäller endast vid obruten plombering (nr. D4588430).

70 x 55 x 23 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Västra rummet
Antal besök: 445