KRYDDSNURRA, teak/glas, Digsmed, Danmark, 1900-talets mitt.

1965610. KRYDDSNURRA, teak/glas, Digsmed, Danmark, 1900-talets mitt.

Diameter 42 cm.

Bruksslitage.

Diameter 42 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 146