JERKER HELANDER. Olja på duk.

1963863. JERKER HELANDER. Olja på duk.

Figurkomposition, signerad 80x63 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 308