SKÅL. Glas. Grön glasmassa. Kosta. Signerad.

196287. SKÅL. Glas. Grön glasmassa. Kosta. Signerad.

Höjd 7 cm.
Diameter 19 cm.
Signerad Kosta H? 1780.

Bruksskick.
Någon repa i bottnen.
Tillverkningsdefekt av liten bubbla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm.
Diameter 19 cm.
Signerad Kosta H? 1780.

Bruksskick.
Någon repa i bottnen.

Antal besök: 516