CARL MALMSTEN. Matgrupp, "Herrgården", 7 delar, Åfors Möbelfabrik.

1961687. CARL MALMSTEN. Matgrupp, "Herrgården", 7 delar, Åfors Möbelfabrik.

Björk. Rundat bord med två iläggskivor à 55 cm, diameter ca 115 cm, höjd 74 cm. Fyra stolar samt två karmstolar med fast stoppad och textilklädd sits.

Slitage med märken och repor. Fläckar.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 1 688