1960086. DOCKOR MED SÄNGAR, 4 delar,plast/trä m. m, bl. a Kader, Tyskland.
Dockor, längd 53-63 cm
2 docksängar, längd 38-70, bredd 22-35 cm.
Bruksskick, repor och fläckar på den ena dockan, ljudfunktionen fungerar ej på den andra dockan, lösa trådar på den stora sängen.