JOHANNES ANDERSEN. Soffbord, jakaranda, CFC Silkesborg Danmark, 1960/70-tal.

1958659. JOHANNES ANDERSEN. Soffbord, jakaranda, CFC Silkesborg Danmark, 1960/70-tal.

Rund form, diameter 100, höjd 50 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage. Smärre repor förekommer.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 2 635