SIDOBORD, gulmetall med stenskiva, 1900-tal.

1956448. SIDOBORD, gulmetall med stenskiva, 1900-tal.

Längd 70, bredd 45, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 189