SVEN BJÖRK. Olja på duk, "Mot havet", signerad 1978.

1955574. SVEN BJÖRK. Olja på duk, "Mot havet", signerad 1978.

Ca. 63 x 46, med ram 66 x 48 cm.

Ytsmuts. Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 150