INGEGERD SILOW. Matta, rölakan, 202 x 138 cm, signerad IS.

1954431. INGEGERD SILOW. Matta, rölakan, 202 x 138 cm, signerad IS.

Geometriskt mönster i grönt, lila och orange.

Bruksslitage. Fransar med fläckar.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Ingegerd Silow (1916–2005)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
C
Antal besök: 547