OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Månskenslandskap, olja på duk, 1800-tal.

1951835. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Månskenslandskap, olja på duk, 1800-tal.

77 x 56,5 cm.

Krackelering.

77 x 56,5 cm.

Krackelering.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 379