11 st vinglas. Höjd 13,5 cm. Diameter 8,5 cm.
5 st grogglas. Höjd 13 cm. Diameter 8,5 cm.
12 st snapsglas. Höjd 9,5 cm. Diameter 5 cm.
11 st starkvinsglas. Höjd 8,5 cm. diameter 7,5 cm.
12 st likörglas. Höjd 7,5 cm. Diameter 5 cm.
Någon etikettmärkt.
Bruksskick.
Någon nagg.
Någon etikettmärkt.
Bruksskick.
Någon nagg.