GLASSERVIS. Kosta. 51 delar. Vinglas. Grogglas Snapsglas Likörglas.

195070. GLASSERVIS. Kosta. 51 delar. Vinglas. Grogglas Snapsglas Likörglas.

11 st vinglas. Höjd 13,5 cm. Diameter 8,5 cm.
5 st grogglas. Höjd 13 cm. Diameter 8,5 cm.
12 st snapsglas. Höjd 9,5 cm. Diameter 5 cm.
11 st starkvinsglas. Höjd 8,5 cm. diameter 7,5 cm.
12 st likörglas. Höjd 7,5 cm. Diameter 5 cm.

Någon etikettmärkt.

Bruksskick.
Någon nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Någon etikettmärkt.

Bruksskick.
Någon nagg.

Antal besök: 967