KRUS MED LOCK, glaserat stengods, Helsinborg.

1947454. KRUS MED LOCK, glaserat stengods, Helsinborg.

Storlek 3 liter, höjd 25 cm.

Smärre slitage, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 3 liter, höjd 25 cm.

Antal besök: 315