SOFFBORD, "Distinct Coffee Table", soffbord, för Ferm Living, Danmark, samtida, helt i travertin.

1943765. SOFFBORD, "Distinct Coffee Table", soffbord, för Ferm Living, Danmark, samtida, helt i travertin.

Bredd: 100 cm
Djup: 55 cm
Höjd: 35/22 cm.

Bruksslitage, repor, märken, den nedre skivan med skador/avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd: 100 cm
Djup: 55 cm
Höjd: 35/22 cm.

Antal besök: 3 171