LISA TRÄGÅRDH. Tekanna, lergods och metall, signerad, daterad -88.

1943714. LISA TRÄGÅRDH. Tekanna, lergods och metall, signerad, daterad -88.

Höjd exkl. handtag ca 17 cm.

Slitage, rost.

Tema

Kvinnliga konstnärer och formgivare

Höjd exkl. handtag ca 17 cm.

Slitage, rost.

Tema

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 275