SVEN-OLOF NORMAN (1935-2020). Träd, olja på uppklistad duk, signerad.

1942806. SVEN-OLOF NORMAN (1935-2020). Träd, olja på uppklistad duk, signerad.

25x20 cm, rammått 29x23 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x20 cm, rammått 29x23 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 338