MATTA, Täbriz, ca 367 x 296 cm.

1938117. MATTA, Täbriz, ca 367 x 296 cm.

Mittmedaljong mot röd botten. Röd huvudbård med stiliserade blommor och blad.

Slitage med frans- kantskador. Omfattande fläckar, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 646