PALL, furu, 1900-talets första hälft.

1938080. PALL, furu, 1900-talets första hälft.

Fyra kvadrater på sitsen. Längd 55, bredd 31, höjd 45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 828