TANDLÄKARSKÅP, Stilles, Stockholm, omkring 1900-talets mitt.

1937950. TANDLÄKARSKÅP, Stilles, Stockholm, omkring 1900-talets mitt.

Vitrinöverdel med 2 hyllplan i glas.
Höjd 170 cm, bredd 60 cm, djup 40,5 cm.

Märken, fläckar, krackelyrer i färgen. Skada på undre dörr och stomme vid låset. Senare bemålat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 300