TAKLAMPA, Hans Agne Jacobsson, Markaryd.

193794. TAKLAMPA, Hans Agne Jacobsson, Markaryd.

5 lameller i borstat plåt. Diameter 40 cm.

Repor och smärre bucklor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 332