VÄGGLAMPA, vitt glas, omkring 1900-talets mitt.

1936552. VÄGGLAMPA, vitt glas, omkring 1900-talets mitt.

Höjd ca 22 cm, bredd 12 cm, djup 10 cm.

Bruksskick.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Malmö, Sverige
Placering
S07
Antal besök: 424