LARS TUNEBO. "At The Catwalk", pigment print, signerad och numrerad 147/150.

1936324. LARS TUNEBO. "At The Catwalk", pigment print, signerad och numrerad 147/150.

Bildyta 25x25 cm.

Oramad.

Lars Tunebo (Född 1962)

Bildyta 25x25 cm.

Oramad.

Lars Tunebo (Född 1962)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Antal besök: 119