LINDAU & LINDEKRANTZ. stolar, "'Uprite M de lux", 4 st, formgivna av Börge Lindau & Bo Lindekrantz, formgivna 1984, stomme i förkromat stålrör, rygg och sits i kärnläder, staplingsbara, tillverkade för Lammhults.

1936260. LINDAU & LINDEKRANTZ. stolar, "'Uprite M de lux", 4 st, formgivna av Börge Lindau & Bo Lindekrantz, formgivna 1984, stomme i förkromat stålrör, rygg och sits i kärnläder, staplingsbara, tillverkade för Lammhults.

Höjd 83 cm, sitthöjd ca 45 cm.

Bruksslitage, repor, märken, torrsprickor och slitage på lädret.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 381