KARAFF. Glas. Okänd designer. 1900-talets andra hälft.

193326. KARAFF. Glas. Okänd designer. 1900-talets andra hälft.

Konformad karaff. Kan vila på sidan eller ställas i medföljande glas fot.
Höjd 21 cm.
Total höjd 26 cm.

Bruksskick.
Nagg på fotringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.
Total höjd 26 cm.

Bruksskick.
Nagg på fotringen.

Antal besök: 930