GUNNEL SAHLIN. KANNA och GLAS/POKAL (1+2), glas, från serien "Frutteria", signerade, tidigt 2000-tal.

1929543. GUNNEL SAHLIN. KANNA och GLAS/POKAL (1+2), glas, från serien "Frutteria", signerade, tidigt 2000-tal.

Höjd 18,5-22 cm.

Bruksslitage, repor.

Gunnel Sahlin (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5-22 cm.

Bruksslitage, repor.

Gunnel Sahlin (Född 1954)

Antal besök: 582