PETER DAHL. "Modelltecknaren", litografi, signerad och numrerad 18/300.

1924490. PETER DAHL. "Modelltecknaren", litografi, signerad och numrerad 18/300.

Innanför passepartout ca 39,5 x 31,5 cm.
Ramens yttermått ca 66,5 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Tema

Gustavs Rum x Kolonn

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Tema

Gustavs Rum x Kolonn

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Stockholm, Sverige
Placering
Tavelfack 9
Antal besök: 362