PETER DAHL. "Modelltecknaren", litografi, signerad och numrerad 18/300.

1924490. PETER DAHL. "Modelltecknaren", litografi, signerad och numrerad 18/300.

Innanför passepartout ca 39,5 x 31,5 cm.
Ramens yttermått ca 66,5 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Tema

Gustavs Rum x Kolonn

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Tema

Gustavs Rum x Kolonn

Antal besök: 1 044