BENTE BJERREGAARD (FÖDD 1932). Stilleben, olja på duk, signerad BBJ.

1920922. BENTE BJERREGAARD (FÖDD 1932). Stilleben, olja på duk, signerad BBJ.

112x95 cm, rammått 115x98 cm

Proveniens Alf Holm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

112x95 cm, rammått 115x98 cm

Proveniens Alf Holm.

Bruksskick.

Antal besök: 508