GOLVLAMPA, förgyllt trä, 1900/2000-tal.

1916432. GOLVLAMPA, förgyllt trä, 1900/2000-tal.

Höjd 154 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Höjd 154 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Golvlampor
Antal besök: 152