MATSKEDAR, 6 st, och KAFFESKEDAR, 12 st, silver, Lidköping 1900-tal. Vikt ca 430 gram.

1910031. MATSKEDAR, 6 st, och KAFFESKEDAR, 12 st, silver, Lidköping 1900-tal. Vikt ca 430 gram.

Längd 17,5 och 11 cm.

Bruksslitage, med monogramgravyr.

Längd 17,5 och 11 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
4Vitrin
Antal besök: 79