SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal.

1906676. SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal.

Mahogny, 118 x 63 cm.

skador, spricka.

Mahogny, 118 x 63 cm.

skador, spricka.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
C
Antal besök: 130