SILVERMYNT, mestadels Sverige, 1900-tal.

1905267. SILVERMYNT, mestadels Sverige, 1900-tal.

17 1 kr 1942 - 1968.
21 50 öre 1943 - 1961.
57 25 öre 1874 - 1941.
10 öre 1874 - 1962.
1 medalj Elisabeth II 1952-77 i etui.

Slitage.

17 1 kr 1942 - 1968.
21 50 öre 1943 - 1961.
57 25 öre 1874 - 1941.
10 öre 1874 - 1962.

Slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Rum 1 A
Antal besök: 64

Andra intressanta föremål